جدید ترین مدل های کیف زمستانه سال ۲۰۱۷

مدل کیف زمستان 2016،کیف زنانه زمستان 2016

,کیف زمستانه,کیف زمستانه ۹۴,کیف زمستانه زنانه,کیف و کفش زمستانه,مدل کیف زمستانه,کیف وکفش زمستانه زنانه,کیف های زمستانه,انواع کیف زمستانه

طراحان در زمستان، شما را با مدل‌های تازه‌ای از كیف آشنا می‌كنند.
اگر شما در گروه خانم‌هایی هستید كه با انتخاب یك كیف مشكی یا قهوه‌ای، روزهای سرد و گرم سال را  فقط با آن سپری می‌کنند، دارید، كج سلیقگی به خرج می دهید. مثل همه بخش‌های لباس، كفش و … كه با مد عوض می‌كنید، بهتر است كیف را هم به موج تغییرات بسپارید و همراه با فصل، طرح و نقش كیف مورد استفاده‌تان را عوض كنید. برای همین جدیدترین مدل‌های پاییز و زمستان امسال را برای شما یك جا جمع كرده‌ایم.

خزدارها

کیف زنانه 2016, مدل کیف زنانه

شما می توانید این کیف را با لباس های خزدار زمستانی ست کنید
این یك پیشنهاد جدید برای پاییز و زمستان امسال است؛ وجود خز در بخشی از لباس، حال و هوای ست شما را زمستانی می‌كند. این كار را می‌توانید با كیف‌های خزداری كه امسال مد شده‌اند، انجام دهید. این ایده مورد استقبال بسیاری از طراحان مد قرار گرفته که  برای ‌مهمانی‌های رسمی بهترین انتخاب است. همراه داشتن این كیف‌ها ظاهر شما را با حال و هوای مجالس رسمی هماهنگ‌تر می‌كند. كیف‌های خزدار را می‌توانید در برندهای Ferragamo, Proenza Schouler, Dolce & Gabbana, Thakoon, Balmain, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Fendi, Rochas. ببینید.

با لباس‌تان تطبیق دهید

مدل کیف زمستان 2016,کیف زنانه زمستان 2016

امسال كیف‌ها را با لباس‌ها هماهنگ کنید
در نگاه اول هماهنگی عجیبی است كه كیف شما با لباس‌تان یكسان باشد! تا همین اواخر همه می‌گفتند كیف باید با كفش هماهنگ باشد اما امسال نظر طراحان به طور قابل توجهی تغییر كرد و به این نتیجه رسیدند كه امسال كیف‌ها با لباس‌ها هماهنگ باشد. به همین منظور برند روبرتوكاوالی، تم حیوانات را برای فصل مشترك كیف و لباس‌هایش انتخاب كرد و برند والنتینو پارچه‌های شطرنجی را در لباس و كیف‌هایش به كار برد.

تنوع در طرح

مدل کیف زنانه زمستان 94, کیف مجلسی زنانه

این مدل كیف‌ها ، جوان ها را به وجد می‌آورد
این مدل كیف‌ها با طرح‌های مختلف، جوان را به وجد می‌آورد؛ كیف‌هایی كه هر كدام بخشی از مد هستند و اگر دنبال طرحی شیك برای ‌مهمانی‌های  مختلف می‌گردید باید به یكی از این كیف‌ها فكر كنید اما مطمئن باشید تنوع در طرح كار شما را برای ست كردن راحت می‌كند. این طرح‌های مختلف را در برندهای Michael Kors, Proenza Schouler, Marc Jacobs, Prada, Christian Dior ببینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *