جدیدترین و شیک ترین مدل لباس عروس جدید برای سال ۹۶

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

,مدل لباس عروس,مدل لباس عروس بچه گانه,مدل لباس عروس ایرانی,مدل لباس عروسکی,مدل لباس عروس ٢٠١٧,مدل لباس عروسکی کره ای,

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

یکی از مهمترین مسائل برای عروس خانمها در عروسیشان ، انتخاب مدل عروس بروز و زیبا و مد روز است که باعث میشود تا عروس در آن شب چون نگینی میان جمع بدرخشد . زیباترینمدلهای لباس عروس اروپایی مد امسال را برای شما عزیزان در این مطلب از ایران ناز گردآوری کرده ایم

 

مدل لباس عروس هر سال با سال‌ قبلش فرق دارد. طراحان این حوزه علاقه‌ی زیادی دارند دل هر عروسی را با هر سلیقه‌ای به دست بیاورند. برای همین هم هر سال متنوع‌تر از سال قبل طراحی می‌کنند. اگر دوست دارید بدانید امسال، طراحان چه خواب‌هایی برای لباس عروس‌ها دیده‌اند و در فشن شوهای بزرگ دنیا (Fashion Show) چه خبر است، این مطلب که بر اساس مقاله‌ای در سایت Brides (عروس‌ها) تهیه شده، کمک‌تان می‌کند.

 

مدل لباس عروس سیاه و سفید

 

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

 

یکی از مدل‌های لباس عروس امسال، لباسی است که در آن‌ رنگ سیاه به کار رفته است. طراحان حتی پایشان را از این هم فراتر گذاشته‌اند و لباس‌هایی سراسر مشکی طراحی کرده‌اند که از قضا بعضی از عروس‌های کشورهای دیگر آن‌ها را پسندیده‌اند! در مدل‌های سیاه و سفید معمولا یا تمام لباس سفید است و کمربند مشکی دارد یا مثل مدلی که در تصویر می‌بینید گلدوزی‌های ریز و درشت سیاه مهمانش شده‌اند.

 

شنل‌ سفیدها

 

 

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

 

در کشور ما معمولا استفاده از شنل عروس برای این است که حجاب جلوی نا‌محرم حفظ شود. حالا ترندی (Trend) در دنیا راه افتاده است که حکایت از حضور انواع و اقسام شنل‌ها بر شانه‌ی عروس خانم‌‌ها می‌کند.

 

عروس شلوار پوش

 

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

 

 

استفاده از کت و شلوار سفید برای عروس می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای مراسم عقد یا عروسی در فضای باز یا سایر شرایط ویژه باشد. اما امسال طراحان قید شرایط ویژه را زده‌اند و از به کار بردن انواع و اقسام مروارید دوزی و سنگ دوزی روی شلوار عروس مضایقه نکرده‌اند.

 

 

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

 

جالب است بدانید در بسیاری مدل‌ها شلوار عروس بدون کت و با تاپ یا بلوز پوشیده می‌شود. تیر آخر هم قرار دادن تور، به عنوان دنباله، پشت شلوار عروس است!

 

عروسی در آسمان‌ها

 

 

جدیدترین مدلهای لباس عروس مد سال

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *