جدیدترین ست های لباس پاییزه سال ۲۰۱۷

,ست لباس پاییزی,ست لباس پاییزی دخترانه,ست لباس پاییزی مردانه,ست لباس پاییزی زنانه,ست لباس پاییزی ۲۰۱۳,ست لباس پاییزی پسرانه,ست لباس پاییزی ۲۰۱۴

ست کردن لباس در پاییز اصول و قواعدی دارد و اگر شما می خواهید در پاییز ۲۰۱۵ شیک پوش باشید لباس های تان را به سبک ادل Adele ست کنید.

ادل لوری بلو ادکینز  Adele Laurie Blue Adkins متولد ۵ مهٔ ۱۹۸۸ که بیشتر با لقب هنری اش اَدِل شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌نویس بریتانیایی است. شهرت جهانی وی بیشتر به دومین آلبوم استودیویی‌اش با نام «۲۱» که در ۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۱ منتشر شد برمی‌گردد.

این آلبوم حدود ۳۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته شده است. این آلبوم رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد. همچنین او موفق به کسب جایزهٔ گلدن گلوب و جایزهٔ اسکار برای ترانهٔ اسکای‌ فال در فیلم اسکای‌ فال شده و موفق به دریافت ۱۰ جایزه گرمی شده است.

 

تخمین زده می‌شود که حدود ۴۰ میلیون از آلبوم‌های ادل و بیش از ۵۰ میلیون از تک آهنگ‌های او در سرتاسر جهان فروخته شده است. در سال ۲۰۱۵ سومین آلبوم استودیویی ادل به نام ۲۵ منتشر خواهد شد. ادل در سن ۲۵ سالگی این آلبوم را ضبط کرده است.

 

ست های لباس پاییزی,ست پاییزی به سبک ادل

ست کردن لباس پاییزی کرم قهوه ای به سبک ادل Adele

ست لباس پاییزی ادل,لباس پاییزی به سبک ادل

ست کردن لباس پاییزی چرم به سبک ادل Adele

لباس پاییزی به سبک Adele, ست بلوز و دامن پاییزی به سبک ادل

ست کردن لباس پاییزی به رنگ بنفش به سبک ادل Adele

ست کردن لباس پاییزی چرم به سبک ادل,نحوه ست کردن لباس های پاییزی

ست کردن لباس پاییزی جین به سبک ادل Adele

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *