اختتامیه پنجمین جشنواره مد و لباس فجر

,مدل لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی بلند,مدل لباس مجلسی ۲۰۱۷,مدل لباس مجلسی جدید,مدل لباس مجلسی شیک,مدل لباس مجلسی زنانه,مدل لباس مجلسی ۲۰۱۸

اختتامیه پنجمین جشنواره مد و لباس فجر

پنجمین جشنواره مد و لباس فجر اسفندماه ۱۳۹۴  با حضور جمع زیادی از مسئولین، طراحان لباس، تولیدکنندگان و فعالان این حوزه در تالار رودکی برگزار شد. در این مراسم علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، حمید قبادی رئیس پنجمین جشنواره مد و لباس فجر، حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت ارشاد، گلناز نصراللهی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنایع و معادن، مهدی سیف جمالی مدیرعامل بنیاد ملی مد و لباس، ، ابوالقاسم شیرازی و… حضور داشتند. قابل  ذکر است در این میان آژانس مدلینگ زبده تنها موسسه مدلینگ دعوت شده در این رویداد مهم صنعتی و هنری بود.

 

امیر زبده  مدیر موسسه مدلینگ زبده که نام او به عنوان اولین سوپر مدل ایرانی درج شده است در مصاحبه به خبرنگاران این نکته را تاکید کرد که لازم است کلیه طراحان , تولید کنندگان و طراحان لباس برای معرفی هر چه بهتر کالای خود از چهره های ایرانی استفاده کنند تا بهتر به مخاطب ایرانی و جهانی فرهنگ ایرانی و اسلامی را معرفی نمایند. همچنین او جشنواره مد و لباس را رویداد مهمی در کشور تلقی کرد و از مسولین محترم که هر سال به هر چه بهتر شدن این جشنواره کمک میکنند تشکر ویژه کرد.

 

او همچینن یاداوری کرد که کشور ایران اسلامی سابقه ای دیرین در صنعت مد و پوشاک داشته و شکوفایی بیشتر خود را در این چند سال اخیر مدیون این جشنواره ها و بزرگانی چون دکتر علی جنتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی , علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، حمید قبادی رئیس پنجمین جشنواره مد و لباس فجر ,گلناز نصراللهی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنایع و معادن ,مهدی سیف جمالی مدیرعامل بنیاد ملی مد و لباس و مهندس نیک طبع دبیر بخش صنعت بنیاد ملی مد و لباس است .

 

اختتامیه پنجمین جشنواره مد و لباس فجر در روز ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ برگزار شد و در این مراسم پنجمین کتاب جشنواره مد و لباس فجر توزیع شد و لازم به ذکر است که عکس امیرزبده اولین سوپر مدل ایرانی درپشت جلد این کتاب توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و اژانس مدلینگ زبده تنها اژانس حضور داشته در این مراسم بود.

 

آژانس مدلینگ زبده و مدیریت آن امیر زبده  به عنوان پدر مدلینگ ایران را بیشتر بشناسیم:

امیر زبده متولد ۲۵ آبان ۱۳۵۷ اولین سوپرمدل بین المللی ایران و اولین مدل مرد ایرانی است.

 

نام: امیر

نام خانوادگی: زبده

زمینه فعالیت: سوپر فوتو مدل بین المللی ایران

ملیت: ایرانی

تاریخ تولد: ۲۵ آبان ۱۳۵۷

محل تولد: تهران

قد : ۱۸۵

وزن :۸۰

رنگ چشم : مشکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *